آنانیکه در خطوط مقدم جبهه میرزمند فرزندان اصیل این کشور اند

zia_omid
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۸:۲۵

آنانیکه در خطوط مقدم جبهه در برابر تروریستان و دهشت افگنان برای دفاع و حراست از تمامیت ارضی، استقلال، نوامیس ملی و ارزشهای اسلامی میرزمند فرزندان اصیل و راستین این کشور اند.

این یک واقعیت انکار ناپذیر است که منسوبان دلیر و با شهامت نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور در برابر تروریزم بین المللی و دشمنان صلح و ثبات مردم افغانستان بدون در نظر داشت شرایط جوی مردانه و صادقانه میرزمند و نمی گزارند تا ملت که یک عمر برای آزادی و استقلال کشور شان میلیون ها قربانی داده اند، بر مبارزه برحق آنها لکه ننگ زده شود. این نیروهای سر بکف میرزمند تا دامنه حملات انتحاری و انفجاری بار دیگر دامن شرارتش را در کشور های جهان نگستراند. این نیروها میرزمند تا ما در کنار هم و با وحدت و یکدلی دوشادوش هم مساویانه و عادلانه زیست و زندگی نماییم. این نیروها با رویه نیک شان در دل میلیون ها انسان این سرزمین جا داشته و   قاطبه ملت افغانستان از تمام اقوام و اقشار مختلف جامعه طی گردهمایی های با شکوهی حمایت و پشتیبانی شان را از این نیروها اعلام نموده و هر کدام به صراحت بیان داشتند که نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور افتخار هر افغان است، زیرا این نیروها با به اهتزاز در آوردن درفش سه رنگ کشور رعب انگیز ترین ترس را در بدن دشمنان وطن و باداران خارجی شان بوجود آورده اند. دشمنان سوگند خورده وطن که به حکم باداران خارجی شان حلقه غلامی و بردگی را به گردن آویخته اند، هر آن آماده اند تا بتوانند به ملت داغدیده کشور ما زخم وارد سازند.

چنانچه شورشیان طالب در برخی از ولسوالی های دور دست مانند ولسوالی های گیلان و بابکرخیل ولایت غزنی، نهر سراج و سنگین ولایت هلمند، امام صاحب ولایت کندز و خاک سفید ولایت فراه دست به یک سلسله حملات بزدلانه زده که لله الحمد از سوی نیروهای مسلح کشور اعم از اردوی ملی، پولیس ملی و امنیت ملی دفع و طرد شده و به شکست قطعی دشمنان صلح و آرامش انجامید. به یقین و باور کامل میتوان ابراز نمود که منسوبان قوایمسلح کشور با شجاعت تمام در میادین نبرد بر پیکر دشمنان صلح و آرامش ضربات مرگبار و تلفات سنگین وارد نموده و مجال مانور قدرت نظامی را از آنها سلب نموده اند.

چنانچه هموطنان شریف و نجیب ما آگاه اند، منسوبان ارتش ملی کشور با حس وطندوستی و مردم پروری که دارند همیشه میکوشند تا در میادین نبرد به شهروندان ملکی کشور صدمه نرسد. سربازان سرسپرده راستین وطن تلاش می ورزند تا علاوه از انجام وظایف اصلی شان که دفاع و حراست از سرحدات و تامین امنیت شهروندان است در عرصه های مختلف اجتماعی از قبیل حالات اضطراری (سیلاب ها، برف کوچ، مهاجرت ها...) و همچنان مردم کشور ما را در قسمت مواد خوراکه، پوشاکه و قرطاسیه کمک و همکاری نمایند. این منسوبان دلیر و قهرمان با احترام ارزنده که به محاسن سفیدان و کودکان ... دارند آنها را در راستای تهیه ادویه جات همکاری مینمایند.

پس منسوبان دلیر و قهرمانیکه در خطوط مقدم جبهه در برابر دشمنان صلح و آرامش میرزمند فرزندان راستین و اصیل این کشور اند.

ش «مددی»