سرپرست وزارت دفاع ملی در مراسم فراغت ۲۳۵ تن محصلین پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح اشتراک ورزید

s.mohmand
جمعه ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰
سرپرست وزارت دفاع ملی در مراسم فراغت ۲۳۵ تن محصلین پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح اشتراک ورزید

پانزدهمین دور فراغت ۲۳۵ تن محصلین اکادمی ملی نظامی حضرت معاذ بن جبل و پوهنتون دفاع ملی حضرت ابوعبیده بن جراح معاونیت تعلیمات وپرسونل وزارت دفاع ملی، امروز طی مراسم خاص برگزار شد.

در مراسم فراغت این محصلین مولوی محمد یعقوب "مجاهد" سرپرست وزارت دفاع ملی، شماری از اعضای کابینه، مسؤلان، بزرگان و سایر مجاهدین نیز اشتراک نموده بودند.

سرپرست وزارت دفاع ملی با ارایه توصیه های خویش خطاب به محصلين گفت: شما فرزندان همین خاک هستید، برای همین خاک خدمت خواهید کرد و از ارزش های اسلامی و ملی و سرحدات کشور محافظت می نماید، ملت به شما امید دارند و چرا که سرمایه ملت بالای شما مصرف شده است، پس با اخلاص کامل مسوليت های تان را انجام دهید و از مسایل قومی، نژادی، سمتی و تبعیض دور باشید.

از سوی هم الحاج شيرمحمد عباس "ستانکزی" معین سیاسی وزارت امور خارجه کشور، گفت: چانچه گذشته گان ما در این راه خودشان را قربانی کردند و ما هم نیز خودمان را قربانی خواهیم کرد تا به کشور و مردم خدمت نمایم؛ پس لازم است ملت خویش را راضی نگه داریم و اینکه آنان شانه به شانه کنار مان بی ایستند.

همچنان سایر مسؤلان، این محصلین را محافظین و آینده کشور دانستند و آنان را نیز متوجه به مسولیت های سپرده شده شان نمودند. این مراسم، با اهدای سند فراغت توسط سرپرست وزارت دفاع ملی خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۳/۱/۱۰ - ۱۱:۳۸
Background image

فراغت ۱۳۳۸ تن منسوبین قطعات خاص طی مراسم ویژه ی با اشتراک لوی درستیز قوای مسلح و اعضای کابینه حکومت برگزار شد

فراغت ۱۳۳۸ تن منسوبین جوان قطعات خاص وزارت دفاع ملی، امروز طی مراسم ویژه ی با اشتراک قاری محمد فصیح الدین "فطرت" لوی درستیز قوای مسلح، شيخ ندا محمد "ندیم" سرپرست وزارت تحصیلات عالی،. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱/۴ - ۱۸:۴۷
Background image

عیادت لوی درستیز قوای مسلح از مجروحین و مریضان داخل بستر شفاخانه شهید سردار محمد داود خان

الحاج حافظ محمد فصیح الدین"فطرت" لوی درستیز قوای مسلح کشور در حالیکه مسئولین و داکتران قوماندانیت صحیه ستردرستیز ایشان را  نیز همرای  می‌ نمودند از مجروحین حادثه اخیر ولایت قندهار و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱ - ۹:۱۴
Background image

معاون لوی درستیز قوای مسلح کشور به پکتیا رفت

بر اساس هدایت رهبری وزارت دفاع ملی، حاجی مالی خان "صدیق" معاون لوی درستیز قوای مسلح کشور به منظور بررسی وضعیت به دندپتان ولایت پکتیا رفت و از مواضع منسوبین اردوی اسلامی ملی مستقر در خط. . .

BACK TO NEWS